Pereiti prie pagrindinio turinio

BENDROSIOS TAISYKLĖS

Atvykimas: nuo 15 val.
Išvykimas: iki 11 val.

Galimybė atvykti anksčiau ar išvykti vėliau priklauso nuo užimtumo ir galima tik iš anksto susitarus.

Atkreipkite dėmesį, kad čia nėra registratūros ir svečiai šioje apgyvendinimo įstaigoje įsiregistruoja savarankiškai (self check-in). Atvykimo dieną, kai apartamentai paruošti svečio viešnagei ir gautas mokėjimas, atsiunčiame jam kodą, su kuriuo galima pasiimti raktą-kortelę iš raktų seifo prie įėjimo į pastatą.

Atlikus užsakymą prašoma jį apmokėti bankiniu pavedimu. Svečiams pageidaujant galima atsiskaityti mokėjimo kortele arba grynaisiais viešnagės vietoje iš anksto sutartu laiku.

Galime pasiūlyti specialias kainas ilgalaikėms ar grupių viešnagėms. Dėl jų prašome susisiekti su mumis.

Galime išrašyti sąskaitas faktūras.

Gali būti pareikalautas užstatas galimai žalai atlyginti, kuris grąžinamas pasibaigus viešnagei, jei neaptikta taisyklių pažeidimo ir turto sugadinimo.

Apartamentų kompleksas „TopFloor Apartments“ įsikūręs gyvenamajame pastate, todėl prašoma gerbti kitų gyventojų ir svečių poilsį. Ramybės valandos: nuo 21 val. iki 8 val. Šioje apgyvendinimo įstaigoje griežtai draudžiama rengti vakarėlius!
Mes negalime kontroliuoti svečių ir neatsakome už kitų asmenų elgesį, tačiau prašome mus informuoti apie vidaus taisyklių pažeidimus.

Atkreipkite dėmesį! Informuojame, kad vienvietės ir dvivietės studijos yra visiškai naujai įrengtos naujame mūsų apartamentų komplekso korpuse. Turėkite omenyje, kad darbo dienomis, darbo valandomis, kituose naujo pastato aukštuose gali būti atliekami remonto darbai, todėl gali girdėtis triukšmas. Iš anksto atsiprašome už nepatogumus. Jei norite išvengti šių trikdžių, siūlome rinktis trivietę studiją arba loftą su sauna senajame mūsų apartamentų komplekso korpuse (tame pačiame pastate, tame pačiame aukšte).

Visuose mūsų apartamentuose ir visame pastate griežtai draudžiama rūkyti paprastas ir elektronines cigaretes bei kitas rūkomąsias medžiagas. Jei apartamentuose ar kitose pastato vietose bus rasta rūkymo įkalčių, bus paprašyta sumokėti baudą. Atkreipiame dėmesį, kad laikomės Lietuvos įstatymų, draudžiančių rūkyti patalpose.

Jei turite specialių poreikių dėl sveikatos, pvz. alergijos gyvūnams, jautrumo kvapams, judėjimo apribojimų ar kitų, maloniai prašome apie tai mus informuoti užsakymo metu ar kaip įmanoma anksčiau.

Nuomos sutarties nutraukimas galimas, jei:

  • Triukšmaujama nuo 21 iki 8 val. bei trikdomas kitų svečių poilsis ir (arba) privatumas.
  • Rūkoma patalpose.
  • Subnuomojamos patalpos (jūs išnuomojote kitiems asmenims).
  • Apartamentuose gyvenančių žmonių – skaičius turi būti toks pat, kaip patvirtinta užsakyme.
  • Kitas neteisėtas, amoralus elgesys ar veikla.

TopFloor Apartments“ neatsako už dingusius ar pamirštus asmeninius daiktus patalpose.

Svečias yra finansiškai atsakingas už bet kokią jo padarytą žalą viešnagės metu.

Minimalus amžius norint įsiregistruoti turi būti 18 m.

Už vaikų elgesį ir saugumą viešnagės vietoje atsako tėvai ar kiti vaikus lydintys (globojantys) asmenys. Jei žala viešnagės vietoje padaryta dėl nepilnamečių asmenų veiksmų, ją atlyginti privalo vaikų tėvai ar globėjai.

Jei manote, kad galėtume kažką pagerinti, praneškite mums – tai padeda mums tobulėti.

PAPILDOMI PATOGUMAI

Apartamentų kompleksas „TopFloor Apartments“ įsikūręs 5-ame pastato aukšte. Čia yra 2 liftai: vienas A korpuse ir kitas – B korpuse.

Į 5-ą aukštą gali patekti tik „TopFloor Apartments“ svečiai su savo apartamentų raktais-kortelėmis.

Siūlome svečiams pasistatyti savo transporto priemonę požeminėje aikštelėje. Vietų automobiliams požeminėje aikštelėje skaičius yra ribotas, todėl prašome dėl šios paslaugos susitarti iš anksto, prieš atvykimo dieną. Vietos automobiliui kaina: 8 eurai/parai.
Pastabos: leidžiamo transporto priemonės aukščio riba yra 1,9 m, draudžiama įvažiuoti transporto priemonėms su dujine įranga.

Gatvėse šalia pastato taip pat yra daug vietų automobiliui. Rekomenduojame atsisiųsti mobilią programėlę „Unipark“, kad galėtumėte sumokėti už vietą automobiliui. Jei naudojate užsienio telefono numerį, pasirinkite mokėjimą kortele (ne mobiliojo ryšio operatoriaus).

Mūsų apgyvendinimo įstaigoje galima apsistoti su savo augintiniais, kurie viešnagės metu turi būti prižiūrimi ir nekelti nepatogumų kitiems svečiams. Gyvūno mokestis: 10 eurai/nakčiai už kiekvieną gyvūną. Prašome iš anksto informuoti, jei ketinate atvykti su augintiniu.

Vienuose apartamentuose leidžiama apsistoti su ne daugiau kaip 2 augintiniais. Priimame augintinius iki 10 kg.

Draudžiama augintiniams naudoti žmonių patalynę, rankšluosčius, indus ir pan.

Gyvūno šeimininkas atsako už jo elgesį ir įsipareigoja visiškai atlyginti gyvūno padarytą žalą viešnagės vietoje.

Apartamentai tvarkomi nemokamai kartą per savaitę (užsakius ilgesnę nei 7 naktų viešnagę). Papildomas valymo paslaugas galima užsisakyti už papildomą mokestį. Svečiams paprašius pakeičiame rankšluosčius.

Savitarnos skalbykloje rasite pagrindinių tvarkymosi reikmenų: dulkių siurblį, šluotą, grindų plovimo reikmenis.

Atliekų konteineris yra rytinėje pastato pusėje, Vytenio gatvėje, prie įvažiavimo į automobilių stovėjimo aikštelę. Vartelius galima atidaryti su savo apartamentų raktu-kortele.

A korpuse šalia lifto 5 aukšte įrengta savitarnos skalbykla. Čia yra skalbimo mašina ir džiovyklė. Paslauga naudotis ir susimokėti galima su mobiliąja programėle „Airwallet“.

Visą parą veikiančioje skalbykloje taip pat galima rasti valymo reikmenų ir lyginimo įrangą. Pasinaudojus reikmenis prašoma grąžinti atgal.

Duris galima atidaryti su savo apartamentų raktu-kortele.

Pastato uždarame vidiniame kieme yra nedidelė vaikų žaidimų aikštelė.

INFORMACIJA SVEČIAMS

Apartamentų kompleksas „TopFloor Apartments“ įsikūręs patogioje Vilniaus vietoje, Naujamiesčio rajone. Čia patogus susisiekimas tiek pėsčiomis, tiek viešuoju, tiek savo transportu. Netoliese yra traukinių ir autobusų stotys, stoja į ir iš oro uosto važiuojantys autobusai. Apylinkėse įsikūrusios parduotuvės, restoranai, kavinės ir sporto klubai.

 • Vilniaus geležinkelio stotis – 1,4 km
 • Vilniaus autobusų stotis – 1,3 km
 • Vilniaus tarptautinis oro uostas – 4 km
 • Viešojo transporto stotelės: Vienaragių – 250 m, Naujamiestis – 400 m
 • Prekybos centras – 450 m
 • Senamiestis – 1,5 km
 • Turizmo informacijos centras – 2,4 km
 • Vingio parkas – 1,7 km
 • Lenkų kultūros namai – 400 m
 • Parodų ir konferencijų centras LITEXPO – 4 km
 • Vaistinė – 140 m
 • Degalinė – 240 m
 • Restoranai ir kavinės: „Demoloftas“ (įtrauktas į „Michelin“ gidą) – 750 m, „Žemaičių ąsotis“ (lietuvių virtuvė) – 700 m, „Meatbusters“ – 100 m, „Dušanbė“ (tadžikų virtuvė) – 350 m, „Kinza“ (Vidurio Azijos virtuvė) – 1,1 km, „CAFFEINNE“ (prie „Vinted“) – 500 m, „Backstage Roastery Café“ – 550 m, „Sparta Bar“ – 450 m.
 • Sporto klubai: „Movement LAB“ – 280 m, „Gym Plius“ – 750 m, „Impuls“ – 1,1 km.