TRIVIETĖ STUDIJA

24 m2
1–3 svečiai
1 dvigulė lova ir 1 pakelta viengulė lova
Virtuvėlė
Wi-fi
Kondicionierius

Trivietė studija yra naujai įrengti skirtingo išplanavimo modernūs studijos tipo apartamentai.

Studijoje yra viena dvigulė lova (140 x 200 cm) ir viena pakelta lova (90 x 200 cm), skaitymo lempos prie lovos, valgomojo stalas su kėdėmis, drabužių spinta su pakabomis, pledai, sofa, toršeras, šviesos nepraleidžiančios užuolaidos, plokščiaekranis televizorius su palydovine televizija, veidrodis. Čia veikia centrinis šildymas, įrengtas oro kondicionierius ir ventiliatorius.

Patogiai įrengtoje virtuvėlėje yra svarbiausi reikmenys ir įranga: šaldytuvas, indukcinė viryklė, mikrobangų krosnelė, elektrinis virdulys, „Nespresso“ kavos aparatas, indai ir stalo įrankiai, kavos kapsulių, arbatos, cukraus, druskos ir pipirų.

Vonios kambaryje su tualetu ir dušu yra plaukų džiovintuvas, dušo gelis, šampūnas, rankšluosčiai veidui, kojoms ir kūnui, tualetinis popierius bei elektrinis rankšluosčių džiovintuvas.

Trivietės studijos yra su vaizdu į gatvę (šiaurinė pusė) arba vidinį kiemą (pietinė pusė). Trivietės studijos tipas paskiriamas priklausomai nuo užimtumo. Galima pateikti pageidavimus iš anksto, tačiau jų įgyvendinimas nėra garantuojamas ir priklauso nuo užimtumo.

Vienvietė studija

TopFloor Vienvietė studija yra modernus nedidelis butas, kuriame yra virtuvės, darbo ir poilsio erdvė.

Dvivietė studija

TopFloor Dvivietė studija yra modernus nedidelis butas, kuriame yra virtuvės, darbo ir poilsio erdvė.

Trivietė studija

TopFloor loftas – studija yra modernus nedidelis butas, kuriame yra virtuvės, darbo ir poilsio erdvė.

Loftas su sauna

TopFloor šeimos loftas su sauna yra skandinaviško stiliaus dviejų aukštų butas vienam asmeniui, porai ar šeimai. Galėsite naudotis nuosava sauna bet kuriuo metu.